Корзина
18 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ищите нестандартные решения интерьера или фасада?Штукатурка мозаика
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов и систем гидроизоляции ТОВ «Грин Колор Систем»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
Карта

Битумные материалы для изоляции зданий и сооружений KOSTER Bikuthan 2K, 28 л

Битумные материалы для изоляции зданий и сооружений KOSTER Bikuthan 2K, 28 л
Битумные материалы для изоляции зданий и сооружений KOSTER Bikuthan 2K, 28 л, фото 2
 • В наличии
 • Код: Bikuthan 2K, 28 л

3 077,20 грн.

Битумные материалы для изоляции зданий и сооружений KOSTER Bikuthan 2K, 28 л
3 077,20 грн.
В наличииБитумные материалы для изоляции зданий и сооружений KOSTER Bikuthan 2K, 28 л
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
 • График работы
 • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

KÖSTER Bikuthan 2K

Двокомпонентна герметизуюча бітумна маса, модифікована полімерами, без вмісту полістиролу, для гідроізоляції будівельних об’єктів. Постійно еластична, перекриває тріщини на основах, що знаходяться в землі і герметизує їх.

KÖSTER Deuxan Professional – це двокомпонентна герметизуючи бітумна маса, не містить полістиролу, модифікована полімерами, призначена для гідроізоляції будівельних об’єктів. Постійно еластична, перекриває тріщини на сновах, що знаходяться в землі і герметизує їх. Продукт спеціально розроблений для механічного напилення.
Ефективна і довговічна гідроізоляція для зовнішньої ізоляції стін підвалів, фундаментів, фундаменнтих плит і т.д., а також для ізоляції балконів, терас стяжок, бетонних підлог, вологих та мокрих приміщень. Згідно Стандартів DIN 18195.

Технічна карта

Властивості Без розчинників, перекриває тріщини, 2-компонентна, еластична, полімер-модифікована товстошарова бітумна гідроізоляція ( KMB) з відмінною адгезією на сухих і злегка вологих поверхнях. Вже через короткий час після нанесення, матеріал є стійким до впливу дощу. Додавання полістиролу забезпечує максимальну легкість в нанесенні. Схвалено Будівельною інспекцією .

Технічні дані

 • База Бітумна емульсія з полістиролом полімерами / реакційний порошок
 • Густина змішаної суміші бл. 0,86 г / см³
 • Густина рідкого компонента (А)  бл. 0,86 г / см³
 • Густина порошкового компонента (В) бл. 1,23 г / см³
 • Морозостійкість без тріщин (0 ° C, R = 15 мм)
 • Термостійкість Без сповзань (+ 70 °C, 2 год.)
 • Водонепроникність о 0,75 barr (1 мм тріщ., 72 год)
 • Водостійкість відсутність забарвлення
 • Перекривання тріщин > 2 мм
 • Клас вогнестійкості E
 • Час затвердіння в залежності від товщини шару, поверхні, температури та вологості Від 1 до 3 днів
 • Час перемішування мінімум 3 хвилини
 • Життєздатність близько 90 хвилин
 • Робоча температура мінімум + 5 ° С
 • Температура поверхні + 5 ° C до + 30 ° C

Застосування KÖSTER Bikuthan 2K служить надійною та довговічною зовнішньою гідроізоляцією стін фундаменту, фундаментів, підлогових плит та ін., також застосовується для проміжної ізоляції балконів, відкритих терас, а також мокрих та вологих ділянок. Виготовлена згідно норм DIN 18195: (Гідроізоляція проти грунтових вод (частина 4), проти надлишкової води на стелях та в вологих приміщеннях (частина 5) та тимчасово накопичує просочувальну воду (частина 6). Оскільки життєздатність ізоляційної суміші залежить і від зовнішніх чинників, умови і виконання робіт повинні бути враховані і чітко сплановані виконавцем перед початком нанесення. KÖSTER Bikuthan 2K також зарекомендував себе як проміжна ізоляція під стяжкою, а такох як клей для ізоляційних та дренажних плит.

Основа Поверхня повинна бути сухою, очищеною від жирів, дьогтю, смоли, масла, а також від сипучих частин Видалити рештки розчину, кути і переходи повинні бути заокруглені. Мінеральні поверхні слід заґрунтувати KÖSTER Polysil® TG 500 (прибл. 100 – 130 г/м2), шляхом розпилення. Для надто абсорбуючих основ, можливо буде необхідна вдвічі більша кількість. На полістирольних основах, ґрунтування необов’язкове. Нерівності та впадини на поверхні величиною до 5 мм закриваються розчином KÖSTER Bikuthan® 2K методом шпаклювання.Шар який наноситься для вирівнювання основи (в ході підготовки поверхні) не є гідроізоляційним шаром. Перед нанесенням основного ізоляційного шару KÖSTER Bikuthan 2K, попередньо нанесене ремонтне покриття повинно бути достатньо сухим, щоб уникнути його пошкодження. Якщо на поверхні присутні наявні будь-які подряпини та тріщини, то така поверхня не може вважатися в повній мірі заізольованою. Тріщини, ширші ніж 5 мм заздалегідь усунути (закрити) ремонтним розчином KÖSTER Sperrmörtel з додаванням води та 20% KÖSTER SB-Haftemulsion.

Заокруглення Заокруглення (радіус: 4-6 см.) на з'єднаннях стіна / підлога, мають бути зроблені принаймні за 24 години до нанесення гідроізоляції за допомогою ремонтгого розчину KÖSTER Sperrmörtel з додаванням води та 20% KÖSTER SB- Haftemulsion (споживання на приблизно 2,5 кг). При влаштуванні гідроізоляції на поверхнях з полістиролу, заокруглення (радіук: 2 см.), виконуються KÖSTER Bikuthan® 2K. Основний шар гідроізоляції повинен в обох випадках наноситись після повного висихання попереднього покриття.

Нанесення Що стосується обробки KÖSTER Bikuthan 2K, то завжди слід дотримуватися DIN 18195. Змішайте, шляхом додавання невеликими порціями порошку у рідкий компонент, і ретельно перемішайте змішувачем на малій швидкості, поки не отримаємо однорідну пастоподібну масу. Час змішування принаймні 3 хвилини. KÖSTER Bikuthan® 2K завжди наноситься в два в два робочих кроки за допомогою сталевої терки. Другий шар ізоляції слід наносити тільки після висихання першого шару, так щоб не його не пошкодити (принаймні через 12 годин). При виконанні гідроізоляції KÖSTER Bikuthan® 2K, рекомендовано при нанесенні першого шару влаштувати армувальну склосітку по всій поверхні. Гідроізоляційні шари повинні наноситись один за одним, без дефектів, рівномірно і з відповідною товщиною - залежно від класу водяного навантаження. Мінімальна товщина шару на будь якій ділянці не може бути меншою і не може бути перевищено до 100% ніж рекомендовано. Гідроізоляційний шар стіни повинен виступати принаймні на 10 см над плитою перекриття або над фундаментом. Зовнішня гідроізоляція повинна перекривати існуючу гідроізоляцію в усіх місцях на 15 см. Живучість суміші при температурі + 20°C. Не наносіть матеріал при температурах нижче +5 °C. Не піддавайте матеріал впливу морозу, дощу і води чи прямих сонячних променів поки він повністю не висохне.

Мінімальна товщина сухого шару, відповідно до DIN 18 195, частина 4

- навантаження грунтових вод / не накопичуюча просочувальна вода: 3 мм (бл. 4,5 мм мокрого шару)

- відповідно до DIN 18 195, частина 5 навантаження без тиску води: 3 мм відповідно до DIN 18 195, частина 6 навантаження стоячої води: 4 мм

Товщина нанесеного гідроізолюючого шару та споживання матеріалу повинні контролюватися у свіжому стані на окремо виділеній ділянці. Вимірювання свіжої товщини гідроізоляційного шару повинені бути зроблені в 20 точках на кожних 100 м2 поверхні. Результати контролю товщини гідроізоляційного шару і правильність нанесення гідроізоляції (підготовка основи, грунтівкавка, застосування послідовних шарів, погодні умови під час роботи, час і умови висихання) повинні бути задокументовані. Час висихання матеріалу при + 20ºС та вологості 65% повітря - 2-3 дні. Під час висихання, матеріал слід захищати від водяного навантаження, дощу, морозу та механічних ушкоджень. Низькі температури і висока вологість повітря подовжує час сушіння покриття. Дилатаційне ущільнення здійснюється шляхом монтування стрічки KÖSTER Fugenband 20/30 на епоксид Нанесення нового покриття може відбуватися лише після повного висихання попереднього (в залежності від погоди, але не пізніше, ніж через 24 години).

Гідроізоляція інсталяційних переходів: Для виконання гідроізоляції проти грунтової вологи та просочувальної води не під тиском (DIN 18195, частина 4), з'єднання необхідно профілювати за допомогою маси KÖSTER Bikuthan 2K(виконати фаску), вмонтувати (затопити в масі) армувальну сітку з виходом на трубу. При герметизації проти накопичуваної дощової води та води під тиском DIN 18195, частина 5-6), слід використовувати спеціальні фланці труби з герметизуючим рукавом. Міцність і надійність вбудованих матеріалів повинні гарантувати герметичність ізоляції води під тиском.

Захист і дренаж Захисні та дренажні шари слід робити тільки після повна сушка гідроізоляції KÖSTER Bikuthan 2K. Перед тим, як засипати грунтом, гідроізоляцію слід захистити від механічних ушкоджень напр. захисними чи дренажними мембранами KÖSTER SD, або екструдованими полістирольними плитами. У всіх випадках в якості клею можна застосовувати KÖSTER Bikuthan 2K. Уникайте точкових навантажень. Гофровані листи, тощо не підходять в якості захисного шару. Під час заповнення та ущільнення грунтом, слідкувати, щоб не допустити пошкодження пазу. Для горизонтальної гідроізоляції підлоги, обовє'язково застосовувати по всій поверхні армувальну сітку. Перед нанесенням стяжки нанесіть два ковзаючих шари, виготовлені з поліетиленової плівки.

Витрати бл. 4 - 5 л / м²

Навантаження з грунтовою вологою відп. до DIN 18 195, ч. 4 /

не накопичуюча просочувальна вода: застосовувати на товщину волого шару Відповідно до DIN 18 195, частина 5 - мін. 4,0 л / м² 4 мм

навантаження без тиску водиr: застосовувати на товщину волого шару відповідно до DIN 18 195, частина 6 - мін. 4,0 л / м² 4 мм

Вода проникає, під тиском: застосовувати на товщину волого шару - 5 мм

Очищення інструментів Безпосередньо після користування очищати водою, після затвердіння матеріалу за допомогою розчинника KÖSTER Uniwersalreinige

Форма поставки W 250 028 28 л контейнер; рідкий компонент 25 л; порошковий компонент. 3,75 кг внутрішній)

Зберігання Зберігайте матеріал у оригінальній упаковці в захищеному від морозу. Термін зберігання мін. 6 місяців.

Безпека порошковий компонент містить цемент. Уникати контакту зі шкірою.

Пов'язані продукти

 • KÖSTER KB-Pox Kleber Art.-Nr. J 120 005
 • KÖSTER Fugenband 20 Art.-Nr. J 820 020
 • KÖSTER Fugenband 30 Art.-Nr. J 830 020
 • KÖSTER Polysil TG 500 Art.-Nr. M 111
 • KÖSTER NB 1 grau Art.-Nr. W 221 025
 • KÖSTER Bikuthan 1K Art.-Nr. W 251 030
 • KÖSTER Armierungsgewebe Art.-Nr. W 411
 • KÖSTER Sperrmörtel Art.-Nr. W 530 025

Інформація, що міститься в цьому технічному паспорті, базується на результатах наших досліджень та на нашому практичному досвіді в цій галузі. Всі дані тестувань - це середні значення, отримані в певних умовах. Правильне і тим самим ефективне та успішне застосування нашої продукції не підлягає нашому контролю. Виконавець несе відповідальність за правильне застосування при розгляді конкретних умов будівництва та кінцевих результатів процесу будівництва. Це може вимагати коригування рекомендацій, наведених тут для стандартних умов. Специфікації, зроблені нашими працівниками або представниками, які відрізняються від тих, що містяться в цьому технічному керівництві, вимагають письмового підтвердження. Дійсні стандарти, встановлені під час тестувань, технічні рекомендації та визнані правила технології повинні завжди дотримуватися. Гарантія може і застосовується лише до якості нашої продукції в межах наших умов, але не для їх ефективного та успішного застосування. Дана інформація технічно перевірена; всі попередні версії недійсні.

 

Битумная двухкомпонентная, высокоэластичная, модифицированная полимером, гидроизоляционная масса (КМБ) с добавлением частиц полистирола. Применение: изоляция фундаментов, стен подвалов, опорных плит, полов, террас, балконов

KÖSTER гидроизоляционные смеси, гидроизоляция, гидроизоляционные смеси

Гидроизоляция смесь, жидкая гидроизоляция купить, гидроизол жидкий, проникающая гидроизоляция.
facebook twitter
Информация для заказа
 • Цена: 3 077,20 грн.

➢ Магазин FarbStudio находится в Харькове на ул. Маршала Бажанова 28 ✔ доставка почтой по всем городам Украины:

Винница, Кропивницкий (Кировоград), Полтава, Харьков, Днепр (Днепропетровск), Ровно, Херсон, Луцк, Симферополь, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, 

Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы, Киев;

➢ Осуществляем доставку удобной для Вас почтовой службой (ИнТайм, НоваяПочта, УкрПочта) в любой населенный пункт Украины, где есть почтовое отделение;

➢ Купить Битумные материалы для изоляции зданий и сооружений KOSTER Bikuthan 2K, 28 л по цене 3 077,20 грн. Звоните: ☎️(067) 571-20-28, принимаем оптовые и розничные заказы.

Мы дорожим своей репутацией и своими клиентами, поэтому продаем только высококачественную продукцию, стоимость которой доступна потребителю. Для тех, кто заинтересован в приобретении Битумные материалы для изоляции зданий и сооружений KOSTER Bikuthan 2K, 28 л, мы рекомендуем ознакомиться с описанием и характеристиками. Если возникнут вопросы - наши сотрудники профессионально проконсультируют вас по всем вопросам!!
Представленные на сайте товары и Битумные материалы для изоляции зданий и сооружений KOSTER Bikuthan 2K, 28 л обладают высоким качеством и доступной ценой.