Корзина
61 отзыв
Магазин фарб «ФАРБСТУДIО»
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов, декоративных штукатурок, утепления и гидроизоляции Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг, фото 1
впередназад
Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг, фото 2Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг, фото 3Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг, фото 4Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг, фото 5Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг, фото 6

Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг

4 214 грн.

 • В наличии
 • Код: KOSTER 21, 20 кг
Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг
Гидроизоляция гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кгВ наличии
4 214 грн.
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
 • График работы
 • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Гибридная и полимерная гидроизоляция, жидкие мембраны KOSTER 21, 20 кг

двокомпонентна, багатофункціональна, еластична гідроізоляція білого кольору,  перекриває тріщини з відмінною адгезією до сухих і злегка вологих поверхонь.

KÖSTER 21  – довговічна, двокомпонентна, рідка, без розчинників, еластична гідроізоляція, що перекриває тріщини з відмінною адгезією до сухих і злегка вологих поверхонь. Білий колір відбиває сонячне проміння, і тим самим знижує температуру поверхні будівлі. Швидковисихаюче плівкоподібне покриття KÖSTER 21, стійке до пішохідного навантаження, дуже еластичне, стійке до старіння, гідролізу, ультрафіолетового випромінювання, морозу та впливу дорожньої солі. Стійка до впливу води та синтетичних масел, а також висококиплячих аліфатичних вуглеводнів (до 2 бар). KÖSTER 21 не стійкий до дії ароматичних вуглеводнів (Benzol, Xylol, Toluol і т.д.). Не містить летких органічних сполук (VOC = 0), вільний від поліуретанів, ізоціанатів і бітуму.

Нанесення KÖSTER 21 використовується для гідроізолячції підлогових плит, резервуарів, бетонних елементів, відкритих дахів, під плиткою, на балконах і терасах і т. д. Використання у якості плоских дахів в Німеччині, слід дотримуватися директиви про плоску покрівлю. Тому, ми рекомендуємо наші гідроізоляційні дахові мембрани KÖSTER, для використання на нових та старих поверхнях. KÖSTER 21 також підходить як захисне покриття, стійке до впливу мінеральних масел та аліфатичних вуглеводнів. KÖSTER 21 може використовуватися в якості хімічного та механічного захисту поверхонь в масляных сепараторах. KÖSTER 21 показує дуже високу адгезію з різними підкладками, такими як кладка, бетон, стяжка, ПВХ, метал або бітум.

Властивості

KÖSTER 21 це довговічна, двокомпонентна, рідка, без розчинників, еластична гідроізоляція, що перекриває тріщини з відмінною адгезією до сухих і злегка вологих поверхонь. Білий колір відбиває сонячне проміння, і тим самим знижує температуру поверхні будівлі. Швидковисихаюче плівкоподібне покриття KÖSTER 21, стійке до пішохідного навантаження, дуже еластичне, стійке до старіння, гідролізу, ультрафіолетового випромінювання, морозу та впливу дорожньої солі. KÖSTER 21 це стійка до впливу води та синтетичних масел, а також висококиплячих аліфатичних вуглеводнів (до 2 бар). KÖSTER 21 не стійкий до дії ароматичних вуглеводнів (Benzol, Xylol, Toluol і т.д.). Не містить летких органічних сполук (VOC = 0), вільний від поліуретанів, ізоціанатів і бітуму.

Основа

Від сухого до вологого (але не мокра), міцна, чиста та вільна від сипучих компонентів або інших речовин, що зменшують адгезію. Брудні поверхні повинні бути очищені до стабільної основи. На внутрішніх кутах, або на кутових заокругленнях в якості фінішного покриття, KÖSTER 21 в комплексі з KÖSTER Sperrmörtel-Fix може використовуватись за 24 год. до наступної обробки. Кромки повинні бути "заламані" та округлені.

Обробка

Порошкоподібний компонент, невеликими порціями всипають в рідкий, і перемішують на невеликих обертах дрилем (менш ніж 400 об. / хв.), до отримання маси без грудок, однорідної консистенції. При підвищеній температурі, а також для досягнення більш відповідної консистенції для розпилення чи обмазування, можна додати води, в кількості до 1,6 л. Можна використовувати тільки чисту воду. Воду спочатку додають у рідкий компонент і ретельно перемішують. Лише після цього відбувається додавання порошкового компонента. Час змішування , у будь-якому випадку, становить 3 хвилини, після додавання порошкового компоненту. Матеріал можна наносити пензлем, шпателем або валиком. Можливе застосування нанесення з безповітряним пристроєм, ми рекомендуємо перистальтичну помпу. KÖSTER 21 наноситься в дві операції:

час очікування між операціями визначається в залежності від подальшого навантаження на герметизовану поверхню.

- принаймні 3 години, якщо відсутнє навантаження на першому шарі (наприклад, вертикальні поверхні) - 24 години, якщо передбачено пішохідне навантаження.

На ділянках, на яких існує ризик розтріскування, напр. в місцях з'єднання стіна/підлога, в перший свіжий шар, необхідно влаштувати армувальну тканину KÖSTER Superfleece. Свіже покриття слід захищати від дощу до повного висихання. Мінімальна витрата на шар становить 1,25 кг / м². У разі часткового використання, кожен з контейнерів, з рідким компонентом і порошковим компонентом, повиннні бути змішані разом.

Витрати 2,5 - 3,0 кг/ м² Не слід перевищувати споживання на 1 шарі більш ніж на 100%

Очищення інструментів

Негайно після використання промити з водою. Упакування W 210 020

Комбінований контейнер 20 кг; 1 x 8 кг порошку; 2 x 6 кг рідкого компонента

Зберігання

В оригінальному закритому контейнері, в прохолодному, але без морозу місці, при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С не менше 12 місяців.

Технічні дані

 • Колір - білий 
 • Консистенція - пастоподібна
 • Співвідношення змішування (по вазі) - 2 : 3 (A : B)

Робоча температура 

 • Температура поверхні - + 5 до + 35 °C
 • Температура повітря - мін. + 5 °C
 • Час обробки (1 кг матеріалу при 23 ° С) - бл. 45 хв.

Быстротвердеющая, высокоэластичная, УФ-стойкая гидроизоляция, с отличной адгезией с различными подложками. Трещиноперекривающая. Применение: для положительного уплотнения напольных плит, плоских крыш, террас и балконов, и тому подобное. Благодаря отличной адгезии к различным основам (включая клинкер, бетон, ПВХ, поликарбонат, металл

KÖSTER гидроизоляционные смеси, гидроизоляция, смесь сухая гидроизоляционная проникающая

Гидроизоляция плоской кровли, смесь сухая строительная гидроизоляционная, смеси для гидроизоляций.

Використовується для гідроізолячції підлогових плит, резервуарів, бетонних елементів, відкритих дахів, під плиткою, на балконах і терасах і т. д.  KÖSTER 21 також підходить як захисне покриття, стійке до впливу мінеральних масел та аліфатичних вуглеводнів. KÖSTER 21 може використовуватися в якості хімічного та механічного захисту поверхонь в масляных сепараторах. KÖSTER 21 показує дуже високу адгезію з різними підкладками, такими як кладка, бетон, стяжка, ПВХ, метал або бітум.

Технічна карта

 • MPA TU Braunschweig (5190/203 / 12-1) - Тестування відповідно до DIN EN 1504-2 (системи захисту поверхні з бетону)
 • MPA Bremen (PZ 50846-11) - Визначення проникності CO2 згідно DIN EN 1062-6: 2002-10
 • Інститут Фраунгофера (Тестовий звіт P15-018e / 2013) - Визначення "Індексу сонячного відбиття"
 • MPA Braunschweig (5190/203 / 12-3) тест згідно DIN EN 1062-7 (тріщини)
 • Товщина шару при одноразовому нанесення 0,5 – 2,0 мм
 • Перекриття тріщин, мін. 0,4мм
 • Щільність бл. 1,55 г / см³
 • Повна механічна і хімічна стійкість досягається через 7 днів (при 23 ° С та відносній вологості 65%).
 • Інформація згідно Сертифікату випробувань на щільність дифузійного проникнення вуглекислого газу (проникність CO2): 924 мм 5
 • Значення SD (CO2) 924 мм
 • Значення μ (CO2)  7,35 * 10
 • Проникність CO2 8,28 г /(м2 * 24год.)

Нанесення KÖSTER 21 використовується для гідроізолячції підлогових плит, резервуарів, бетонних елементів, відкритих дахів, під плиткою, на балконах і терасах і т. д. Використання у якості плоских дахів в Німеччині, слід дотримуватися директиви про плоску покрівлю. Тому, ми рекомендуємо наші гідроізоляційні дахові мембрани KÖSTER, для використання на нових та старих поверхнях. KÖSTER 21 також підходить як захисне покриття, стійке до впливу мінеральних масел та аліфатичних вуглеводнів. KÖSTER 21 може використовуватися в якості хімічного та механічного захисту поверхонь в масляных сепараторах. KÖSTER 21 показує дуже високу адгезію з різними підкладками, такими як кладка, бетон, стяжка, ПВХ, метал або бітум.

Властивості KÖSTER 21 це довговічна, двокомпонентна, рідка, без розчинників, еластична гідроізоляція, що перекриває тріщини з відмінною адгезією до сухих і злегка вологих поверхонь. Білий колір відбиває сонячне проміння, і тим самим знижує температуру поверхні будівлі. Швидковисихаюче плівкоподібне покриття KÖSTER 21, стійке до пішохідного навантаження, дуже еластичне, стійке до старіння, гідролізу, ультрафіолетового випромінювання, морозу та впливу дорожньої солі. KÖSTER 21 це стійка до впливу води та синтетичних масел, а також висококиплячих аліфатичних вуглеводнів (до 2 бар). KÖSTER 21 не стійкий до дії ароматичних вуглеводнів (Benzol, Xylol, Toluol і т.д.). Не містить летких органічних сполук (VOC = 0), вільний від поліуретанів, ізоціанатів і бітуму.

Технічні дані

Колір - білий 

Консистенція - пастоподібна

Співвідношення змішування (по вазі) - 2 : 3 (A : B)

Робоча температура

Температура поверхні - + 5 до + 35 °C

Температура повітря - мін. + 5 °C

Час обробки (1 кг матеріалу при 23 ° С) - бл. 45 хв.

Основа Від сухого до вологого (але не мокра), міцна, чиста та вільна від сипучих компонентів або інших речовин, що зменшують адгезію. Брудні поверхні повинні бути очищені до стабільної основи. На внутрішніх кутах, або на кутових заокругленнях в якості фінішного покриття, KÖSTER 21 в комплексі з KÖSTER Sperrmörtel-Fix може використовуватись за 24 год. до наступної обробки. Кромки повинні бути "заламані" та округлені.

Обробка Порошкоподібний компонент, невеликими порціями всипають в рідкий, і перемішують на невеликих обертах дрилем (менш ніж 400 об. / хв.), до отримання маси без грудок, однорідної консистенції. При підвищеній температурі, а також для досягнення більш відповідної консистенції для розпилення чи обмазування, можна додати води, в кількості до 1,6 л. Можна використовувати тільки чисту воду. Воду спочатку додають у рідкий компонент і ретельно перемішують. Лише після цього відбувається додавання порошкового компонента. Час змішування , у будь-якому випадку, становить 3 хвилини, після додавання порошкового компоненту. Матеріал можна наносити пензлем, шпателем або валиком. Можливе застосування нанесення з безповітряним пристроєм, ми рекомендуємо перистальтичну помпу. KÖSTER 21 наноситься в дві операції:

час очікування між операціями визначається в залежності від подальшого навантаження на герметизовану поверхню.

- принаймні 3 години, якщо відсутнє навантаження на першому шарі (наприклад, вертикальні поверхні) - 24 години, якщо передбачено пішохідне навантаження.

На ділянках, на яких існує ризик розтріскування, напр. в місцях з'єднання стіна/підлога, в перший свіжий шар, необхідно влаштувати армувальну тканину KÖSTER Superfleece. Свіже покриття слід захищати від дощу до повного висихання. Мінімальна витрата на шар становить 1,25 кг / м². У разі часткового використання, кожен з контейнерів, з рідким компонентом і порошковим компонентом, повиннні бути змішані разом.

Витрати 2,5 - 3,0 кг/ м² Не слід перевищувати споживання на 1 шарі більш ніж на 100%.

Очищення інструментів Негайно після використання промити з водою

Упакування W 210 020 Комбінований контейнер 20 кг; 1 x 8 кг порошку; 2 x 6 кг рідкого компонента

Зберігання В оригінальному закритому контейнері, в прохолодному, але без морозу місці, при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С не менше 12 місяців

 • Двухкомпонентная, многофункциональная, эластичная гидроизоляция белого цвета, перекрывает трещины с отличной адгезией к сухим и слегка влажных поверхностей. Белый цвет отражает солнечные лучи, и тем самым снижает температуру поверхности строения. Применение: для гидроизоляции напольных плит, резервуаров, бетонных элементов, открытых крыш, под плиткой, на балконах и террасах и т. д.

Гидроизоляционные смеси, гидроизоляционная смесь, сухая гидроизоляционная смесь

Гидроизоляция стен, гидроизоляция плоской кровли, смесь сухая строительная гидроизоляционная, смеси для гидроизоляций.
Информация для заказа
 • Цена: 4 214 грн.