Корзина
32 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Магазин красок «ФАРБСТУДИО»
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов, декоративных штукатурок, утепления и гидроизоляции Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER NB Elastik grau, 33 кг, фото 1
Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER NB Elastik grau, 33 кг, фото 2Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER NB Elastik grau, 33 кг, фото 3

Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER NB Elastik grau, 33 кг

3 234 грн.

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

 • В наличии
 • Код: NB Elastik grau, 33 кг
Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER NB Elastik grau, 33 кг
Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER NB Elastik grau, 33 кгВ наличии
3 234 грн.
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
 • График работы
 • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

KÖSTER NB Elastik grau

мінеральна двокомпонентнагідроізоляціяВодонепроникна, стійка до стирання, еластична – перекриває тріщини до 2 мм.

KÖSTER NB Elastik grau –  водонепроникне, еластичне, зносостійке гідроізоляційне покриття, з відмінною адгезією до всіх мінеральних основ, перекриває до ширини тріщини до 2 мм, стійке до стирання та впливу розбавлених кислот та лугів. KÖSTER NB Elastik grau володіє відмінною стійкістб до УФ-випромінювання.

Для влаштування зносостійкого, еластичного та водонепроникного покриття на поверхнях, що піддаються механічним навантаженням, ризику розтріскування, напр. для гідроізоляції терас та балконів. Також застосовується для захисту бетонних поверхонь, для гідроізоляції резервуарів з водою, басейнів, вологих та мокрих приміщень, як основа під керамічні плитки та покриття. Може застосовуватись в системі, як клей для плиток. Не надається для гідроізоляції дахів та від стічних вод.

Технічна карта

- Тестовий звіт Інституту кераміки та будівельних матеріалів, Краків - Звіт про випробування відповідно до PN-EN 14891: 2012

- Тест № 458 // 13 / SG - Сертифікат випробувань на Materialprüfanstalt Bremen - Дифузійний струм двоокису вуглецю (проникність CO2)

- PZ 50808-10 - Звіт про випробування LPI Ганновер

- Випробування кислотної стійкості бетонного покриття - Звіт про випробування P 091103-10

Сертифікат випробувань,

Результати (Materialprüfanstalt Bremen) при середній товщині шару 1.743 мм

Проникність СО2 - 0,53 г / м² * 24 h

Значення SD (CO2)  - 806 м

Значення μ (CO2) - 4,62 x 10

Застосування Для влаштування зносостійкого, еластичного та водонепроникного покриття на поверхнях, що піддаються механічним навантаженням, ризику розтріскування, напр. для гідроізоляції терас та балконів. Також застосовується для захисту бетонних поверхонь, для гідроізоляції резервуарів з водою, басейнів, вологих та мокрих приміщень, як основа під керамічні плитки та покриття. Може застосовуватись в системі, як клей для плиток. Не надається для гідроізоляції дахів та від стічних вод.

Підготовка поверхні Мінеральна основа повиннна бути міцною , твердою, стабільною і очищеною від жирів. Перед застосуванням основу потрібно зволожити. Поглинаючі основи заґрунтувати Polysil TG 500.

Нанесення Ретельно перемішайте обидва компоненти, додаючи порошковий компонент в рідкий, дрилем на повільних обертах. KÖSTER NB Elastik grau наноситься принаймні в два шари, використовуючи шпатель або пензель. В місцях що піддаються ризику розтріскування та в місцях примикання стіни та підлоги потрібно закладати в перший шар армувальну сітку KÖSTER Flexgewebe, з наступним покриттям другого шару зверху. В такий спосіб, на з’єднаннях стіна / підлога і в кутах, також використовують стрічки KÖSTER BD Flex K 120. Свіжі шари KÖSTER NB Elastik grau слід захищати від морозу і дощу, повного їх затвердіння. Час, необхідний для висихання одного шару при температурі + 20 ° С та 65 % відн. вологості, близько 24 годин.

Властивості KÖSTER NB Elastik grau - водонепроникне, еластичне, зносостійке гідроізоляційне покриття, з відмінною адгезією до всіх мінеральних основ, перекриває до ширини тріщини до 2 мм, стійке до стирання та впливу розбавлених кислот та лугів. KÖSTER NB Elastik grau володіє відмінною стійкістб до УФвипромінювання.

Технічні дані

 • Щільність (порошкового і рідкого компонентів) - прибл. 1,7 г / см ³ 
 • Вміст зв'язуючого (синт. компонент) - щонайменше. 52 %
 • Робоча температура - не менше + 2 ° С
 • Відносне подовження при розриві - > 50 %
 • Міцність на розрив - > 0,7 N / мм²
 • Перекриття тріщин (при товщині шару 2 мм) - > 2 мм
 • Адгезія - > 0,5 N / мм²
 • Водонероникність до води під тиском - 7 bar
 • Життєздатність - приблизно 2 год.
 • Стійкість до пішохідного навантаження - прибл. через 24 год.
 • Нанесення наступних шарів - через прибл. 2 дні 

Витрати бл. 3,6 - 4,5 кг / м²

Витрати (МТШ = Мінімальна товщина шару)

Умови експлуатації МТШ Витрати Шари
Підвищена вологість 2 мм мін. 3,6 кг мін. 2
Грунтові води 2 мм мін. 3,6 кг мін. 2
Постійна, накопичувальна вода 2,5 мм мін. 4,5 кг мін. 2
Стик стіна /фундамент 2 мм мін. 3,6 кг мін. 2

Очищення інструментів Негайно після використання промити з водою.

Упакування/Форма поставки W 233 033 33 кг – комбінована упаковка порошковий компонент: мішок 25 кг. рідкий компонент: пластикове відро 8 кг.

Інформація, що міститься в цьому технічному паспорті, базується на результатах наших досліджень та на нашому практичному досвіді в цій галузі. Всі дані тестувань - це середні значення, отримані в певних умовах. Правильне і тим самим ефективне та успішне застосування нашої продукції не підлягає нашому контролю. Виконавець несе відповідальність за правильне застосування при розгляді конкретних умов будівництва та кінцевих результатів процесу будівництва. Це може вимагати коригування рекомендацій, наведених тут для стандартних умов. Специфікації, зроблені нашими працівниками або представниками, які відрізняються від тих, що містяться в цьому технічному керівництві, вимагають письмового підтвердження. Дійсні стандарти, встановлені під час тестувань, технічні рекомендації та визнані правила технології повинні завжди дотримуватися. Гарантія може і застосовується лише до якості нашої продукції в межах наших умов, але не для їх ефективного та успішного застосування. Дана інформація технічно перевірена; всі попередні версії недійсні.

Зберігання В сухому, захищеному від морозу місці, в оригінальному герметичному упакуванні не менше 12 місяців. Заходи безпеки Під час нанесення, використовуйте захисні рукавички та захисні окуляри.

Схожі продукти

 • KÖSTER BD Flex-Band K 120
 • KÖSTER Polysil TG 500
 • KÖSTER Sanierputz weiß/schnell
 • KÖSTER NB 1 grau
 • KÖSTER Flexgewebe
 • KÖSTER Sperrmörtel
 • KÖSTER Sperrmörtel-Fix quellfähig
 • KÖSTER SB-Haftemulsion
 • KÖSTER NB 1 Flex
 • KÖSTER Schutz-und Drainagebahn 3-400
 • KÖSTER Quast für Schlämmen
 • KÖSTER Peristaltik-Pumpe

Минеральная двухкомпонентная, гидроизоляция. Водонепроницаемая, устойчива к истиранию, эластичная - перекрывает трещины до 2 мм. Применение: изоляция механически нагруженных и растрескавшихся поверхностей, например. террасы, балконы, резервуары, бассейны, с высотой столба воды до 70 м, под керамическую плитку и др.

Гидроизоляционные смеси, гидроизоляционная смесь, смесь гидроизоляционная проникающая

Жидкая гидроизоляция купить, гидроизол жидкий, гидроизоляция емкости для воды, гидроизоляция бассейна под плитку.
Информация для заказа
 • Цена: 3 234 грн.