Корзина
32 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Магазин красок «ФАРБСТУДИО»
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов, декоративных штукатурок, утепления и гидроизоляции Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER Wasserstop, 7,5 кг
Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER Wasserstop, 7,5 кг, фото 2

Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER Wasserstop, 7,5 кг

825,75 грн.

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

  • В наличии
Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER Wasserstop, 7,5 кг
Гидроизоляция на минеральной основе KOSTER Wasserstop, 7,5 кгВ наличии
825,75 грн.
Купить
+38 067 571 20 28
  • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
  • +38 050 957 33 40
  • График работы
  • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

KÖSTER Wasserstop

швидкотужавіючий розчин для усування та запобігання просочування водиЕфективно замикає шви, тріщини, пошкоджені місця, отвори. Живучість розчину – від 1 до 3 хв

ÖSTER Wasserstop –  являє собою швидкотужавіючий, набухаючий заповнюючий і ремонтний розчин. Внаслідок швидкого затвердіння і незначного набухання, виробляється інтенсивний контакт між існуючою будівельною структурою і герметизуючим розчином. Таким чином, протікання водоносних тріщин, навіть під тиском, будуть швидко ліквідовані і загерметизовані.

Надається для швидкого закриття протікань води і витоків в бетонних, цегляних і природних кам’яних конструкціях. Матеріал підходить для створення порожнистих ділянок, що піддаються тиску, для ущільнення стінок діафрагм, люків, комунікаційних отворів для кабелів і труб, для подальшої герметизації пошкоджених з’єднань труб, навіть з водою під тиском.

Технічна карта

Властивості
KÖSTER Wasserstop являє собою швидкотужавіючий, набухаючий заповнюючий і ремонтний розчин. Внаслідок швидкого затвердіння і незначного набухання, виробляється інтенсивний контакт між існуючою будівельною структурою і герметизуючим розчином. Таким чином, протікання водоносних тріщин, навіть під тиском, будуть швидко ліквідовані і загерметизовані.
Технічні дані
Густина замішаного розчину - бл.1,9 кг / л
Міцність на стиск (24 год) - > 4 N / мм²
Міцність на стиск (7 днів) - > 7 N / мм²
Міцність на розтяг (7 днів) - > 2 N / мм²
Початок тужавіння - бл. 30 секунд
Можливість повторного застосування - через близько 3 год.
Розшмрення - бл. 0,5 Vol-%

Застосування
KÖSTER Wasserstop надається для швидкого закриття протікань води і витоків в бетонних, цегляних і природних кам'яних конструкціях. Матеріал підходить для створення порожнистих ділянок, що піддаються тиску, для ущільнення стінок діафрагм, люків, комунікаційних отворів для кабелів і труб, для подальшої герметизації пошкоджених з'єднань труб, навіть з водою під тиском.

Витрати
Приблизно 2 кг / л порожнини
Очищення інструментів
Одразу після використання інструменти очистити водою.
Упакування
W 540 015 15 кг відро

Зберігання
Матеріал слід зберігати в сухому місці в оригінальних герметичних контейнерах не менше 6 місяців
Заходи безпеки
Використовувати захисні окуляри та захисні рукавиці
Супутні продукти
KÖSTER Kellerdicht-Verfahren
KÖSTER NB 1 grau
KÖSTER Gummihandschuhe

Основа
Стабільна, міцна і чиста поверхня є необхідною умовою для постійного надійного ущільнення. У зоні, що підлягає герметизації, не повинно бути усадочних чи інших рухів. Точки протікання і ділянки навколо, слід очистити на глибину не менше 2 см. Сухі підкладки інтенсивно зволожують водою.
Нанесення
KÖSTER Wasserstop рівномірно перемішати з чистою водою у співвідношенні приблизно 220 мл / кг, до утворення пластичного густого розчину. З огляду на швидке тужавіння рекомендується замішувати лише невеликі кількості розчину. У випадку протікань, незагуслий розчин втиснути рукою в заглиблення і міцно притискати протягом 1-2 хв. (до тужавіння). При низькій температурі можна пришвидшити час тужавіння шляхом використання теплої води. Температура основи і навколишнього середовища повинна бути не менша +5˚С. Щоб уникнути виходу вологи з зони протікання, рекомендується покрити цю ділянку (в радіусі щонайменше 40 см від точки протікання
води) матеріалом KÖSTER NB 1 сірий (витрата прибл. 4 кг/м²). Якщо основа сильно пошкоджена впливом солі та вологи, поверхня повинна бути оброблена системою KÖSTER Kellerdicht.

Інформація, що міститься в цьому технічному паспорті, базується на результатах наших досліджень та на нашому практичному досвіді в цій галузі. Всі дані тестувань - це середн значення, отримані в певних умовах.
Правильне і тим самим ефективне та успішне застосування нашої продукції не підлягає нашому контролю. Виконавець несе відповідальністза правильне застосування при розгляді конкретних умов будівництва та
кінцевих результатів процесу будівництва. Це може вимагати коригування рекомендацій, наведених тут для стандартних умов. Специфікації, зроблені нашими працівниками або представниками, які відрізняються від
тих, що містяться в цьому технічному керівництві, вимагають письмового підтвердження. Дійсні стандарти, встановлені під час тестувань, технічні рекомендації та визнані правила технології повинні завжди
дотримуватися. Гарантія може і застосовується лише до якості нашої продукції в межах наших умов, але не для їх ефективного та успішного застосування. Дана інформація технічно перевірена; всі попередні версії
недійсні.

Быстротвердеющий раствор для устранения и предотвращения просачивания воды. Эффективно замыкает швы, трещины, поврежденные места, отверстия. Живучесть раствора - от 1 до 3 мин. Применение: быстрая изоляция протечек и неплотностей, герметизация отверстий, щелей и туннелей, через которые проходят коммуникации, и которые находятся под давлением воды.

KÖSTER гидроизоляционные смеси, гидроизоляция, гидроизоляционные смеси

Гидроизоляция смесь, жидкая гидроизоляция купить, гидроизол жидкий, проникающая гидроизоляция.
Информация для заказа
  • Цена: 825,75 грн.