Корзина
18 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ищите нестандартные решения интерьера или фасада?Штукатурка мозаика
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов и систем гидроизоляции ТОВ «Грин Колор Систем»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
Карта

Системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD- Cret 20, 25 л

Системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD- Cret 20, 25 л
Системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD- Cret 20, 25 л, фото 2
 • В наличии
 • Код: BD- Cret 20, 25 л

515 грн.

Системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD- Cret 20, 25 л
515 грн.
В наличииСистемы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD- Cret 20, 25 л
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
 • График работы
 • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

KÖSTER BD- Cret 20

готова до застосування, цементно-полімерна суміш (РСС 1 ), для заповнення порожнин та ремонту ушкоджень в бетоні та залізобетоні

KÖSTER BD- Cret 20 –  мінеральна готова до використання, гідравлічно зв’язана 1-компонентна цементно-полімерна суміш, для замішування з водою.

Використовується в якості ремонтного та вирівнюючого розчину на горизонтальних або вертикальних залізобетонних конструкціях, бетонних стяжках, піскобетоні, легкому бетоні та цементних стяжках, на товщину 5-25мм. А також як фінішне, вигладжу вальне цементне покриття на підлоги, як основа (підкладка) під фарби для підлоги.

Технічна карта

Готова до застосування ремонтна суміш РСС I (полімермінеральна) , для заповнення порожнин та відновлення ушкоджень 5 ÷ 25 мм
Застосування:

 • як реконструююча і заповнююча суміш, в системі BD-Cret для ремонту та заробляння порожнин і раковин у бетоні або залізобетоні, в діапазоні 5 ÷ 25 мм;;
 • як вирівнюючий розчин на поверхнях залізобетонних конструкцій, бетонних та цементних стяжок, піщаних та легких бетонів;
 • як фінішне, вигладжене цементне покриття на підлоги, як основа (підкладка) під фарби для підлоги, наприклад, у підсобних приміщеннях.

Опис продукту:
Мінеральна готова до використання, гідравлічно зв'язана 1-компонентна цементно-полімерна суміш, для замішування з
водою, складається з кварцового піску розміром зерна до 2 мм, полімерів, покращувальних добавок та армувальних
волокон - мікрофібри.
Для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Властивості:

 • стійка до атмосферних впливів, морозостійка, безусадочна, не горюча;
 • оптимальні технологічні властивості з достатнім відкритим часом обробки, відсутність тенденції до витоку, легка в нанесенні;
 • висока адгезія до арматурної сталі, існуючих бетонів, реконструкційних розчинів та цементних стяжок, з використанням адгезійного розчину BD-Cret AC

Технічні властивості:
Насипна щільність сухої суміші: бл. 1600 кг/м3,
Щільність розчиненої суміші: бл. 2100 кг/м3,
Щільність зв'язаного розчину: бл. 2000 кг/м3,
Адгезія (зг. EN 1504-3:2005): > 1,6 MPa,
Міцність на стиск (зг. EN 1504-3:2005): клас R2 (> 35 MPa)
Капілярне всмоктування (зг. EN 1504-3:2005): < 0,20 кг/м2 ∙h0,5 ,
Термічна стійкість (заморожування та розморожування) (зг. EN 1504-3:2005): > 1,6 MPa
Стійкість до карбонізації (зг. EN 1504-3:2005): відповідає вимогам.

Споживання сухого розчину:
бл. 1,9 кг/м2 на 1 мм товщини шару.
Коефіцієнт кінцевого споживання матеріалу залежить від місцевих умов і рекомендується визначати їх на основі
тестового нанесення, проведеного на репрезентативному субстраті.
Колір: сірий
Упакування: Паперові мішки по 25 кг.
Термін та умови зберіганя: Зберігати в сухому вентильованому приміщенні, в оригінальній упаковці, до 12 місяців з дати виготовленняi.
Утилізація: Відповідно до діючих правил для типових будівельних відходів.
Правила безпеки: Продукт містить цемент. Реагує лужно з водою. У разі контакту зі шкірою та очима, ретельно промити чистою холодною водою. Після промивання або контакту з очима зверніться до лікаря.
Формально-правові документи: Продукт має гігієнічний висновок.
Декларація для виконанвців № 3/2015.
НАНЕСЕННЯ:
Атмосферні умови:
При нанесенні, отвердінні та висиханні, температура матеріалу, середовища та основи повинна становити не нижче: + 5° С.
Не працюйте під прямими сонячними променями, дощем та вітром, і при температурі вище + 25 ° С.
Захисні заходи:
Елементи будівлі, що можуть піддаватися забрудненням матеріалом, слід відповідним чином захистити, напр. обклеїти.
При необхідності використовуйте захисні сітки на риштування.

Підготовка основи перед нанесенням матеріалу:
Основа повинна бути міцною, стабільною, очищеною від речовин, які зменшують адгезію.
Для очищення поверхню слід обробити за допомогою піскоструминної установки, промити водою під високим тиском або використовувати металеву щітку. нестійкі або виступаючі елементи підкладки (корозійний бетон, залишки розчинів, старі покриття тощо - усунути). Зокрема:

 • нові мінеральні підкладки - очистити, злегка змочити водою;
 • абсорбуючі підкладки - очистити, зволожити водою до отримання матової поверхні;
 • дуже абсорбуючі або поверхнево-піщані підкладки - загрунтувати відповідним грунтуючим матеріалом;
 • безпосередньо перед нанесенням, обробити поверхню адгезійним містком BD-Cret AC.

Ручне замішування:
При ручному замішуванні матеріалу, можна використовувати наприклад, вільнооборотні бетономішалки та низькошвидкісні змішувачі для розчинів (до приблизно 400 оборотів в хвилину).
Поступово засипайте сухий матеріал у контейнер з водою, повільно перемішуючи, до отримання однорідної консистенції, яка дозволить нанесення матеріалу шпателем або теркою. Зачекайте приблизно від 2 до 5 хвилин, потім знову перемішайте, при необхідності регулюючи робочу консистенцію, додаванням невеликої кількості води. Не замішуйте більше матеріалу, ніж можна виробити протягом 45 хвилин. Під час роботи, уникайте загущення матеріалу, шляхом частого його перемішування.
УВАГА: під час роботи, консистенцію загущеного матеріалу не можна покращувати шляхом додаткового додавання води.
Потреба в воді:
3,5 ÷ 3,7 л на мішок 25 кг.
Остаточна робоча консистенція залежить від таких факторів, як, наприклад, погодні умови, температура, призначення розчину або вподобання виконавця. Консистенцію рекомендується визначати на основі тестових нанесень та підтримувати незмінно на ізольованих поверхнях. Однорідність консистенції впливає на однорідність структури та вигляд покриття з застосовуваного матеріалу на поверхні.

Механічне замішування: Для механічного замішування матеріалу, ви можете використовувати як автономні припливові змішувачі, так і встановлені під силосами (наприклад, в системі SILOMIX). Механізми повинні бути оснащені джерелами води та електроенергії з параметрами, зазначеними їх виробниками. Після підключення машини встановіть клапан розподілу води у положення, яке забезпечує бажану консистенцію. Зробіть пробне нанесення, зачекайте приблизно 5 хвилин та після повторного замішування вручну, оцініть якість замісу та внесіть коригування.

Нанесення матеріалу: Нанесіть свіжий розчин шпателем, кельмою, теркою чи подібними інструментами, на основу, попередньо оброблену адгезійною сумішшю шаром BD-Cret AC, на товщину 5 - 25 мм, ретельно загладити його притискаючи його до поверхні. Якщо товщини шару недостатньо, для того, щоб усунути дефект, залиште її поверхню "гарячою", для нанесення чергового адгезійного та репрофілюючого шарів. Остаточний вигляд поверхні може бути згладжений, або зафільцований, а при необхідності - покрита фінішною дрібнозернистою шпаклівкою BD-Cret Spachtel. Слід Захищати свіжо нанесений матеріал від занадто швидкого висихання.

Можливість подальшої обробки:

 •  через прибл. 2 годин висихання шару матеріалу, реконструюючого дефекти, можна наносити наступні шари адгезійного та репрофілюючого матеріалів;
 • через прибл. 1 годину ви можете почати затирання (фільцування) поверхні, або наносити дрібнозернисту шпаклівку BD-Cret Spachtel.

Дані часові проміжки є приблизними і відповідають + 20ºС та відносній вологості 50%. Слід враховувати, що при підвищеній температурі та зниженій вологості час очікуання - скорочується.

Очищення інструментів: Одразу після використання, промити холодною чистою водою

Час висихання: У середньостатистичних умовах, передбачається необхідний час висихання 1 день на кожен міліметр товщини шару. Висихання включає в себе гідратацію цементу та випаровування залишків води. У холодний та вологий сезони цей процес може бути значно подовжений.

Система BD-Cret: BD-Cret AC – адгезійний "місток", BD-Cret 20 – ремонтна суміш, BD-Cret Spachtel – фінішна шпаклівка.

Інформація, що міститься в цьому технічному паспорті, базується на результатах наших досліджень та на нашому практичному досвіді в цій галузі. Всі дані тестувань - це середні значення, отримані в певних умовах. Правильне і тим самим ефективне та успішне застосування нашої продукції не підлягає нашому контролю. Виконавець несе відповідальність за правильне застосування при розгляді конкретних умов будівництва та кінцевих результатів процесу будівництва. Це може вимагати коригування рекомендацій, наведених тут для стандартних умов. Специфікації, зроблені нашими працівниками або представниками, які відрізняються від тих, що містяться в цьому технічному керівництві, вимагають письмового підтвердження. Дійсні стандарти, встановлені під час тестувань, технічні рекомендації та визнані правила технології повинні завжди дотримуватися. Гарантія може і застосовується лише до якості нашої продукції в межах наших умов, але не для їх ефективного та успішного застосування. Дана інформація технічно перевірена; всі попередні

Готовая к применению, цементно-полимерная смесь (РСС 1), для заполнения полостей и ремонта повреждений в бетоне и железобетоне. Применение: в качестве ремонтного и выравнивающего раствора на горизонтальных или вертикальных железобетонных конструкциях, бетонных стяжках, пескобетона, легком бетоне и цементных стяжках, на толщину 5- 25 мм

Гидроизоляционные смеси, гидроизоляционная смесь, проникающие гидроизоляционные смеси

Гидроизоляция бассейнов, гидроизоляция стен, гидроизоляция плоской кровли, смесь сухая строительная гидроизоляционная.
facebook twitter
Характеристики
Материал элемента, сооруженияБетон
Информация для заказа
 • Цена: 515 грн.

➢ Магазин FarbStudio находится в Харькове на ул. Маршала Бажанова 28 ✔ доставка почтой по всем городам Украины:

Винница, Кропивницкий (Кировоград), Полтава, Харьков, Днепр (Днепропетровск), Ровно, Херсон, Луцк, Симферополь, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, 

Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы, Киев;

➢ Осуществляем доставку удобной для Вас почтовой службой (ИнТайм, НоваяПочта, УкрПочта) в любой населенный пункт Украины, где есть почтовое отделение;

➢ Купить Системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD- Cret 20, 25 л по цене 515 грн. Звоните: ☎️(067) 571-20-28, принимаем оптовые и розничные заказы.

Мы дорожим своей репутацией и своими клиентами, поэтому продаем только высококачественную продукцию, стоимость которой доступна потребителю. Для тех, кто заинтересован в приобретении Системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD- Cret 20, 25 л, мы рекомендуем ознакомиться с описанием и характеристиками. Если возникнут вопросы - наши сотрудники профессионально проконсультируют вас по всем вопросам!!
Представленные на сайте товары и Системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD- Cret 20, 25 л обладают высоким качеством и доступной ценой.