Корзина
32 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Магазин красок «ФАРБСТУДИО»
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов, декоративных штукатурок, утепления и гидроизоляции Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD-Cret Spachtel, 25 л
Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD-Cret Spachtel, 25 л, фото 2

Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD-Cret Spachtel, 25 л

492,50 грн.

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

 • В наличии
 • Код: BD-Cret Spachtel, 25 л
Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD-Cret Spachtel, 25 л
Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER BD-Cret Spachtel, 25 лВ наличии
492,50 грн.
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
 • +38 050 957 33 40
 • График работы
 • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

KÖSTER BD-Cret Spachtel

готова до застосування, цементно-полімерна суміш (РСС 1 ), для шпаклювання бетону

KÖSTER BD-Cret Spachtel – застосовується для заповнення тріщин та порожнин «раковин» глибиною до 5 мм на бетонних поверхнях в системі ремонту BD-Cret; для вирівнювання бетону, залізобетону, наливних підлог і цементних стяжок.

Технічна карта

Застосування:

 • для заповнення тріщин та порожнин ("раковин") до 5 мм, системний продукт системи ремонту бетону та залізобетону BD-Cret;
 • для вирівнювання поверхні бетону, залізобетонних конструкцій, відкритого бетону і цементних стяжок;
 • як фінішний остаточний, згладжений або фільцований, цементний шар покриття, або як підкладка для фарби.

Опис продукту: Мінеральний готовий до використання, гідравлічно зв'язуючий однокомпонентний цементно-полімерний розчин, з вмістом наповнювачів з кварцових пісків з зернистістю до 0,5 мм, поліпшувальних добавок та армований синтетичною мікрофіброю. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Властивості:

 • стійкість до атмосферних впливів, циклів заморожування, безусадочна;
 • з оптимальними робочими властивостями, відкритим часом обробки, не "пливе", легке застосування;
 • з високою стійкістю до поверхневого відриву та високою адгезією до існуючого бетону, реармувальних розчинів і цементних стяжок.

Технічні дані:

 • Насипна щільність сухого розчину: бл. 1600 кг/м 3
 • Об'ємна щільність розчиненого розчину : бл. 1900 кг/м 3 ,
 • Об'ємна щільність затверділого розчину : бл. 1750 кг/м 3
 • Адгезія (зг.EN 1504-3:2005): > 2 MPa,
 • Міцність на стиск (як зазначено вище): клас R2 (> 39 MPa),
 • Капілярне всмоктування (відповідно до вищесказаного): < 0,15 кг/м 2 ∙h0,5 ,
 • Термічна стійкість (заморожування та відтавання (як вище): > 2 MPa,
 • Стійкість до карбонізації (відповідно до вищесказаного): відповідає.

Витрати сухого розчину: Бл. 1,7 кг/м 2 для товщини шару 1 мм. Остаточний показник споживання матеріалу залежить від місцевих умов і рекомендується визначати їх на основі тестів, проведених на репрезентативному субстраті.

Колір: Сірий.

Упакування: Паперові мішки по 25 кг.

Термін зберігання: Зберігати в сухому вентильованому приміщенні, в оригінальній упаковці, до 12 місяців з дати виготовлення.

Утилізація: Відповідно до діючих правил для типових будівельних відходів.

Заходи безпеки: Продукт містить цемент. Лужно реагує з водою. У разі контакту з шкірою та очима, ретельно промити чистою, холодною водою. Після контакту з очима зверніться до лікаря.

Формально-правові документи: Продукт має Гігієнічний сертифікат PZH. Декларацію про виконання № 4/2015.

НАНЕСЕННЯ:

Атмосферні умови: При нанесенні, зв'язування та сушіння мінімальна температура матеріалу, середовища та підкладки повинна становити не менше: + 5 ° С. Не працюйте під прямими сонячними променями, дощем та вітром, а при температурах вище + 25 ° С.

Захисні роботи: Нобхідно захистити (обклеїти) елементи, що можуть піддаватися впливу, а саме забрудненням матеріалом. При необхідності використовуйте захисні риштування (сітки).

Підготовка основи перед нанесенням матеріалу: Всі підкладки повинні бути несучими, стабільними, чистими та вільними від речовин, які зменшують адгезію. Для видалення погано з'єднаних або виступаючих елементів підкладки (корозійний бетон, мінеральні залишки, покривні покриття та ін.), використовуйте відповідний метод (механічно, під тиском води та ін.)

Зокрема:

 • нові мінеральні підкладки - чисті, злегка змочені водою;
 • абсорбуючі підкладки - чисті, зволожені водою до матового вигляду;
 • дуже абсорбуючі або піщані поверхні - грунтовати відповідним просочувальним матеріалом (наприклад, KÖSTER Polysil® TG-500).

Ручне замішування матеріалу: Для ручного замішування матеріалу, підходять напр. бетономішалки з вільним падінням та змішувачі з повільною швидкістю (до приблизно 400 об / хв) . Повільно всипайте сухий матеріал у контейнер із відповідною кількістю чистої води, перемішуючи до отримання однорідної маси. Зачекайте приблизно від 2 до 5 хвилин, потім знову перемішайте, при необхідності, робочу консистенцію регулюйте додаванням невеликої кількості води. Не заробляйте матеріалу більше , ніж можна використати протягом 45 хвилин. При нанесенні, уникайте пересихання матеріалу, час-від часу перемішуючи його. УВАГА: Під час роботи, консистенція загуслого матеріалу не може бути "покращеною" шляхом додавання води.

Потреба у воді: Бл. 5,3 л на мішок 25 кг. Остаточна робоча консистенція залежить від таких чинників, як, наприклад, погодні умови, температура, призначення розчину або вподобання виконавця. Рекомендується визначати її на основі пробного нанесення і підтримувати незмінно на обраних поверхнях. Однорідність консистенції впливає на однорідність структури та поверхні застосовуваного матеріалу.

Механічне замішування матеріалу: Для механічної обробки можна використовувати як окремо стоячі припливові змішувачі, так і силоси (наприклад, "SILOMIX") . Прилади повинні бути оснащені джерелами електрики та води, з параметрами, зазначеними їх виробниками. Після підключення машини, встановіть клапан розподілу води у положення, яке забезпечує бажану консистенцію. Зробіть пробний зразок, зачекайте приблизно 5 хвилин та після повторного змішування вручну, оцініть послідовність та внесіть виправлення.

Нанесення матеріалу: Нанесіть матеріал на відповідно підготовлений, свіжо зволожений субстрат, сталевим шпателем, одночасно ретельно заповнюючи нерівності та пори методом "драпаної шпаклівки". Потім, одразу діючи за принципом «мокре по мокрому" нанесіть наступний шар матеріалу, вирівнюючи його і ретельно вигладжуючи, для отримання остаточного шару товщиною 1,5 ÷ 5 мм. Затріть остаточну поверхню на гладко або зафільцуйте. Захищайте свіжо нанесений матеріал від занадто швидкого висихання.

Очищення інструментів: Безпосередньо після роботи промити холодною водою.

Можливість подальшої обробки: Після нанесення матеріалу, роботи по опорядженню наступними матеріалами, можуть бути продовжені після достатнього часу зв'язування та сушіння).

Час висихання: Зв'язування і сушіння залежить від гідратації цементу та випаровуванні решти води. У середніх умовах передбачається необхідний час сушіння на протязі 1 день на 1 міліметр товщини шару. Це приблизне значення та відноситься до мікроклімату при 20 ° С та відносній вологості 50%. У холодний та вологий сезони цей процес може бути значно подовжений.

Система BD-Cret:

BD-Cret AC – "адгезійний місток"

BD-Cret 20 – ремонтна суміш,

BD-Cret Spachtel – фінішна шпаклівка.

Інформація, що міститься в цьому технічному паспорті, базується на результатах наших досліджень та на нашому практичному досвіді в цій галузі. Всі дані тестувань - це середні значення, отримані в певних умовах. Правильне і тим самим ефективне та успішне застосування нашої продукції не підлягає нашому контролю. Виконавець несе відповідальність за правильне застосування при розгляді конкретних умов будівництва та кінцевих результатів процесу будівництва. Це може вимагати коригування рекомендацій, наведених тут для стандартних умов. Специфікації, зроблені нашими працівниками або представниками, які відрізняються від тих, що містяться в цьому технічному керівництві, вимагають письмового підтвердження. Дійсні стандарти, встановлені під час тестувань, технічні рекомендації та визнані правила технології повинні завжди дотримуватися. Гарантія може і застосовується лише до якості нашої продукції в межах наших умов, але не для їх ефективного та успішного застосування. Дана інформація технічно перевірена; всі попередні версії недійсні.

Готовая к применению, цементно-полимерная смесь (РСС 1), для шпатлевки бетона. Применение: для заполнения трещин и пустот глубиной до 5 мм на бетонных поверхностях в системе ремонта BD-Cret; для выравнивания бетона, железобетона, наливных полов и цементных стяжек

Гидроизоляционные смеси, гидроизоляционная смесь, сухая гидроизоляционная смесь

Жидкая гидроизоляция купить, гидроизол жидкий, проникающая гидроизоляция, смесь для гидроизоляции.
Характеристики
Материал элемента, сооруженияБетон
Информация для заказа
 • Цена: 492,50 грн.