Корзина
32 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Ищите нестандартные решения интерьера или фасада?Штукатурка мозаика
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов и систем гидроизоляции ТОВ «Грин Колор Систем»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
Карта

Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER Sperrmörtel, 25 кг

Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER Sperrmörtel, 25 кг
Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER Sperrmörtel, 25 кг, фото 2
  • В наличии
  • Код: Sperrmörtel, 25 кг

1 265 грн.

Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER Sperrmörtel, 25 кг
1 265 грн.
В наличииГидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER Sperrmörtel, 25 кг
Купить
+38 067 571 20 28
  • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
  • +38 050 957 33 40
  • График работы
  • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

KÖSTER Sperrmörtel

універсальна водонепроникна ремонтна суміш, для герметизації, ремонту ушкоджень і заповнення пустот в бетоні

KÖSTER Sperrmörtel – водонепроникна ремонтна та гідроізоляційна штукатурка, з дуже гарною адгезією навіть у старих будівлях. З додаванням емульсії KÖSTER SB можна використовувати як суміш PCC. Застосовується при ремонтних роботах та при влаштуванні гідроізоляції. Утворення бар’єрних штукатурок. Для ремонту бетону. Компенсація нерівностей або стиків на поверхні перед нанесення товстошарових бітумних покриттів, також на ділянках, що піддаються дії води під тиском. Виготовлення тискових канавок, в зонах підвищеного водяного навантаження. на ділянці стіна / підлога, перед нанесенням товстошарових бітумних покриттів (KÖSTER Deuxan 2K-Spachteldicht, KÖSTER Deuxan Professional, KÖSTER Bikuthan 1K und 2K) і мінеральних покриттів (KÖSTER NBSchlämmen, KÖSTER Kellerdicht-Verfahren тощо).

Технічна карта

KÖSTER SB-Haftemulsion. Розчин надається для нанесення на протязі близько 3 годин. Процес нанесення відбувається із звичайними інструментами для кладки. Допускається нанесення без додавання KÖSTER SB-Haftemulsion, в цьому випадку слід додати 1 літр води. Встановлення заокруглень (в зоні під тиском): грунтуючий шар з KÖSTER NB 1 grau (витрати: бл. 4 кг / м²). Через бл. 24 годин, виконати кутове заокруглення (довжина основи бл. 4 - 6 см) за допомогою KÖSTER Sperrmörtel (до 25 кг KÖSTER Sperrmörtel додати 2,5-3,0 л води + 800 мл KÖSTER SB-Haftemulsion ). Ще через
24 години очікуванн, відбувається нанесення бітумних товстошарових покриттів (наприклад, KÖSTER Deuxan 2K Spachteldicht).
Витрати
бл 1,8 кг / л порожнини; бл. 18 кг / м² на 1 см товщини штукатурки;
приблизно 2,5 кг / м. заокруглення
Очищення обладнання
Негайно після використання промити з водою.
Упакування/Форма поставки
W 530 025 паперовий мішок 25кг

Зберігання
Термін зберігання в сухому місці не менше 6 місяців.
Заходи безпеки
Одягати захисні рукавички та захисні окуляри.
Схожі продукти
KÖSTER Hydrosilikatkleber SK
KÖSTER Sanierputz grau
KÖSTER Sanierputz weiß/schnell
KÖSTER Sanierputz weiß/leicht
KÖSTER Hydrosilikatplatte
KÖSTER Dachelastik
KÖSTER Dachflex
KÖSTER Kellerdicht-Verfahren
KÖSTER NB 1 grau
KÖSTER NB 2 weiß
KÖSTER NB 1 schnell
KÖSTER NB 4000
KÖSTER KBE-Flüssigfolie
KÖSTER Bikuthan 2K
KÖSTER Bikuthan 1K
KÖSTER Deuxan 2K-Spachteldicht
KÖSTER Deuxan Professional
KÖSTER SB-Haftemulsion

Замішування
Змішати 25 кг KÖSTER Sperrmörtel і 2,5 – 3,0 л води + 800 мл

Властивості
Водонепроникна ремонтна та гідроізоляційна штукатурка, з дуже гарною адгезією навіть у старих будівлях. З додаванням емульсії KÖSTER SB можна використовувати як суміш PCC.
Технічні дані
Свіжий будівельний розчин - бл. 1,8 кг /л
Міцність на стиск (через 24 год..) - > 10 N / мм²
Міцність на стиск (через 7 днів) - > 18 N / мм²
Міцність на стиск (через 28 днів) - > 35 N / мм²

Міцність на згин (через 24 год. - > 2,5 N / мм²
Міцність на згин (через 7 днів) - > 4 N / мм²
Міцність на згин (через 28 днів) - > 6 N / мм
наступне перекриття - через бл. 24 години
E-Модуль - бл. 19.000 N / мм²
Адгезія - > 1,5 N / мм²

Застосування
Застосовується при ремонтних роботах та при влаштуванні гідроізоляції. Утворення бар'єрних штукатурок. Для ремонту бетону. Компенсація нерівностей або стиків на поверхні перед нанесення товстошарових бітумних покриттів, також на ділянках, що піддаються дії води під тиском. Виготовлення тискових канавок, в зонах підвищеного водяного навантаження. на ділянці стіна / підлога, перед нанесенням товстошарових бітумних покриттів (KÖSTER Deuxan 2K-Spachteldicht, KÖSTER Deuxan Professional, KÖSTER Bikuthan 1K und 2K) і мінеральних покриттів (KÖSTER NBSchlämmen, KÖSTER Kellerdicht-Verfahren тощо.).
Основа
Міцна і чиста, очищена від олії та жиру. Можна застосовувати на всіх мінеральних підкладках. Перед нанесення продукту напр. у підвалі чи на зовні, основу покрийте KÖSTER NB 1 grau (витрати: бл. 4 кг / м²). При оштукатурюванні поверхні, попередньо рекомендується нанести штукатурне покриття бар'єрної суміші KÖSTER Sperrmörtel та емульсії
KÖSTER SB (з додаванням 25% до води для замісу).

Інформація, що міститься в цьому технічному паспорті, базується на результатах наших досліджень та на нашому практичному досвіді в цій галузі. Всі дані тестувань - це середні значення, отримані в певних умовах.
Правильне і тим самим ефективне та успішне застосування нашої продукції не підлягає нашому контролю. Виконавець несе відповідальність за правильне застосування при розгляді конкретних умов будівництва та
кінцевих результатів процесу будівництва. Це може вимагати коригування рекомендацій, наведених тут для стандартних умов. Специфікації, зроблені нашими працівниками або представниками, які відрізняються від тих,
що містяться в цьому технічному керівництві, вимагають письмового підтвердження. Дійсні стандарти, встановлені під час тестувань, технічні рекомендації та визнані правила технології повинні завжди дотримуватися.
Гарантія може і застосовується лише до якості нашої продукції в межах наших умов, але не для їх ефективного та успішного застосування. Дана інформація технічно перевірена; всі попередні версії недійсні.
 

Универсальная водонепроницаемая ремонтная смесь для герметизиции, ремонта повреждений и заполнения пустот в бетоне. Смесь гидрофобная с отличной адгезией к основанию. В сочетании с SB Haftemulsion, смесь можно применять в качестве ремонтной смеси типа PCC. Применение: ремонт и заполнение полостей в бетоне, выравнивание основания, эффективная герметизиция фасок и швов

Гидроизоляционная смесь, сухая гидроизоляционная смесь, проникающие гидроизоляционные смеси

Смесь сухая строительная гидроизоляционная, смеси для гидроизоляций, гидроизоляция стен изнутри квартиры.
facebook twitter
Характеристики
Материал элемента, сооруженияБетон
Информация для заказа
  • Цена: 1 265 грн.

➢ Магазин FarbStudio находится в Харькове на ул. Маршала Бажанова 28 ✔ доставка почтой по всем городам Украины:

Винница, Кропивницкий (Кировоград), Полтава, Харьков, Днепр (Днепропетровск), Ровно, Херсон, Луцк, Симферополь, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, 

Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы, Киев;

➢ Осуществляем доставку удобной для Вас почтовой службой (ИнТайм, НоваяПочта, УкрПочта) в любой населенный пункт Украины, где есть почтовое отделение;

➢ Купить Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER Sperrmörtel, 25 кг по цене 1 265 грн. Звоните: ☎️(067) 571-20-28, принимаем оптовые и розничные заказы.

Мы дорожим своей репутацией и своими клиентами, поэтому продаем только высококачественную продукцию, стоимость которой доступна потребителю. Для тех, кто заинтересован в приобретении Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER Sperrmörtel, 25 кг, мы рекомендуем ознакомиться с описанием и характеристиками. Если возникнут вопросы - наши сотрудники профессионально проконсультируют вас по всем вопросам!!
Представленные на сайте товары и Гидроизоляция, системы для защиты и ремонта бетона KOSTER Sperrmörtel, 25 кг обладают высоким качеством и доступной ценой.