Корзина
32 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Ищите нестандартные решения интерьера или фасада?Штукатурка мозаика
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов и систем гидроизоляции ТОВ «Грин Колор Систем»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
Карта

Гидроизоляция, санирующие системы KOSTER Sanierspachtel, 25 кг

Гидроизоляция, санирующие системы KOSTER Sanierspachtel, 25 кг
Гидроизоляция, санирующие системы KOSTER Sanierspachtel, 25 кг, фото 2
  • В наличии
  • Код: Sanierspachtel, 25 кг

633,75 грн.

Гидроизоляция, санирующие системы KOSTER Sanierspachtel, 25 кг
633,75 грн.
В наличииГидроизоляция, санирующие системы KOSTER Sanierspachtel, 25 кг
Купить
+38 067 571 20 28
  • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
  • +38 050 957 33 40
  • График работы
  • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

KÖSTER Sanierspachtel

дрібнозерниста біла реставраційна шпаклівка на основі вапна і білого цементу для фінішного оздоблення (вигладжування) реставраційних штукатурок

KÖSTER Sanierspachtel –  дрібнозерниста шпаклювальна суміш на основі спеціальних додатків, білого цементу та гідравлічних в’яжучих з додаванням клеїв та армованих волокон (мікрофібри). Вирізняється високою паропроникністю, дужа гарною пластичністю і відмінною адгезією до основи. Матеріал легкий і простий в застосуванні на типових штукатурках та штукатурних розчинах. Продукт відповідає стандарту PN-EN 998-1:2010; тип OC CS III.

Технічна карта

Властивості KÖSTER Sanierspachtel - фабрична дрібнозерниста шпаклювальна суміш на основі спеціальних додатків, білого цементу та гідравлічних в'яжучих з додаванням клеїв та армованих волокон (мікрофібри). KÖSTER Sanierspachtel вирізняється високою паропроникністю, дуже гарною пластичністю і відмінною адгезією до основи. Матеріал легкий і простий у застосуванні на типових штукатурках та штукатурних розчинах. Продукт відповідає стандарту PN-EN 998-1: 2010; тип OC CS III.

Технічні дані

Колір білий

Зернистість 0,3 мм

Товщина наносимого матеріалу від 2 до 5 мм

Міцність на стиск > 4 MPa

Стійкість на згінання > 2 MPa

Коефіцієнт дифузійного опору μ < 15

Робоча температура від +5ºC до + 25ºC

Застосування Суміш ідеально підходить для ремонту та шпаклювання мінеральних основ та для ремонту пошкоджених поверхонь, з використанням армувальної сітки. KÖSTER Sanierspachtel можна використовувати для згладжування поверхні з реставраційних штукатурок та для ремонту волосяних тріщин ("павутинки") на поверхні мінеральних штукатурок. Мінеральна суміш Sanierspachtel підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Шпатель придатний для ремонту, штукатурки та відновлення пошкоджених мінеральних підкладків. Sanierspachtel можна використовувати для влаштування армуючої склосітки.

Основа Основа повинна бути сухою, здатною до навантажень, очищеною від пилу, не замерзлою та захищеною від дощу, сильного вітру та прямого сонячного проміння. Відповідною основою може виступати підкладками є цементна, цементно-вапняна штукатурка, цегляні стіни тощо. Реставраційні штукатурки повинні бути належно сухими (слід прийняти до уваги час висихання - один день / 1 мм товщини штукатурки). Нестійкі, запилені основи, перед подальшим нанесенням, слід обробити глибоко проникним препаратом KOSTER POLYSIL TG 500.

Спосіб нанесення Вміст мішка, вагою 25 кг, слід змішати з приблизно 6,0 ÷ 6,5 л води в змішувачі або за допомогою дриля на малій швидкості. Змішування слід проводити до отримання однорідної консистенції, та зникнення грудок. Наносити матеріал кельмою та виріняти штукатурною латою. Після первинного підсихання, затерти губчатою або войлочною теркою. Поверхню можна піддавати подальшій обробці після повного висихання, віповідними паропроникними фарбами. Тривалість сушіння повинна тривати з розрахунку 1 день / 1 мм товщини шару, при температурі + 20 ° С та відносній вологості 65%. У разі підвищеної вологості або низьких температур час сушіння може змінюватися. При влаштуванні армуючої сітки, на свіжонанесений шар розчину, нанесіть сітку, "втопіть" за допомогою сталевої терки та нанесіть ще один шар шпаклівки. Армуюча сітка повинна бути розташована приблизно на 1/3 товщини шпаклівки з зовнішньої сторони. Стики смуг армувальної сітки, повинні перекриватися щонайменше на 10 см. Оптимальні умови для нанесення: температура повітря, підкладки та матеріалу повинна становити від + 5 ° С до + 25 ° С. Нижча або вища температура може негативно вплинути на кінцеві властивості продукту. При застосуванні та обробці матеріалу слід дотримуватися загальних правил будівельних робіт та правил охорони здоров'я та безпеки. Не додавайте до розчину ніяких чужорідних домішок, а для очищення розчину використовуйте лише чисту воду.

Вирати бл. 1,3 кг/м² на 1 мм товщини. Товщина шару 2-5 мм.

Очистка інструментів Після використання, інструменти промити водою

Упакування Паперовий мішок 25 кг

Зберігання Захищати матеріал від вологи, зберігати в сухих приміщеннях, у оригінальних герметичних упаковках - до 12 місяців. Матеріал рекомендується використовувати протягом 6 місяців.

Заходи безпеки Під час роботи використовуйте захисні окуляри та захисні рукавички. Реагує з водою, лужна - захищайте шкіру та очі. У разі контакту з шкірою, ретельно промити водою. У разі контакту з очима, зверніться до лікаря.

Інформація, що міститься в цьому технічному паспорті, базується на результатах наших досліджень та на нашому практичному досвіді в цій галузі. Всі дані тестувань - це середні значення, отримані в певних умовах. Правильне і тим самим ефективне та успішне застосування нашої продукції не підлягає нашому контролю. Виконавець несе відповідальність за правильне застосування при розгляді конкретних умов будівництва та кінцевих результатів процесу будівництва. Це може вимагати коригування рекомендацій, наведених тут для стандартних умов. Специфікації, зроблені нашими працівниками або представниками, які відрізняються від тих, що містяться в цьому технічному керівництві, вимагають письмового підтвердження. Дійсні стандарти, встановлені під час тестувань, технічні рекомендації та визнані правила технології повинні завжди дотримуватися. Гарантія може і застосовується лише до якості нашої продукції в межах наших умов, але не для їх ефективного та успішного застосування. Дана інформація технічно перевірена; всі попередні версії недійсні.

Мелкозернистая белая реставрационная шпаклевка на основе извести и белого цемента для финишной отделки (выглаживания) реставрационных штукатурок, паропроницаемая, гидрофобная, позволяет получить гладкую поверхность. Размер зерна 0,3 мм.

Гидроизоляция, гидроизоляционные смеси, гидроизоляционная смесь, сухая гидроизоляционная смесь

Гидроизоляция смесь, жидкая гидроизоляция купить, гидроизол жидкий, проникающая гидроизоляция.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 633,75 грн.

➢ Магазин FarbStudio находится в Харькове на ул. Маршала Бажанова 28 ✔ доставка почтой по всем городам Украины:

Винница, Кропивницкий (Кировоград), Полтава, Харьков, Днепр (Днепропетровск), Ровно, Херсон, Луцк, Симферополь, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, 

Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы, Киев;

➢ Осуществляем доставку удобной для Вас почтовой службой (ИнТайм, НоваяПочта, УкрПочта) в любой населенный пункт Украины, где есть почтовое отделение;

➢ Купить Гидроизоляция, санирующие системы KOSTER Sanierspachtel, 25 кг по цене 633,75 грн. Звоните: ☎️(067) 571-20-28, принимаем оптовые и розничные заказы.

Мы дорожим своей репутацией и своими клиентами, поэтому продаем только высококачественную продукцию, стоимость которой доступна потребителю. Для тех, кто заинтересован в приобретении Гидроизоляция, санирующие системы KOSTER Sanierspachtel, 25 кг, мы рекомендуем ознакомиться с описанием и характеристиками. Если возникнут вопросы - наши сотрудники профессионально проконсультируют вас по всем вопросам!!
Представленные на сайте товары и Гидроизоляция, санирующие системы KOSTER Sanierspachtel, 25 кг обладают высоким качеством и доступной ценой.