Корзина
32 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Магазин красок «ФАРБСТУДИО»
Контакты
FARBSTUDIO > магазин лакокрасочных материалов, декоративных штукатурок, утепления и гидроизоляции Андрей Драган
УкраинаХарьковская областьХарьковХарьков ул. Маршала Бажанова 28
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 067 571 20 28
+38 050 957 33 40
Гидроизоляция,клей для плитки эластичный KOSTER BD FLEX, 25 кг
Гидроизоляция,клей для плитки эластичный KOSTER BD FLEX, 25 кг, фото 2

Гидроизоляция,клей для плитки эластичный KOSTER BD FLEX, 25 кг

547,50 грн.

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

  • В наличии
  • Код: KOSTER BD FLEX, 25 кг
Гидроизоляция,клей для плитки эластичный KOSTER BD FLEX, 25 кг
Гидроизоляция,клей для плитки эластичный KOSTER BD FLEX, 25 кгВ наличии
547,50 грн.
Купить
+38 067 571 20 28
  • +38 050 957 33 40
Купить
+38 067 571 20 28
  • +38 050 957 33 40
  • График работы
  • Связь с компанией «ФарбСтудио»
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

KÖSTER BD Flex

однокомпонентний, еластичний, клей , високо -продуктивний, дуже еластичний і витривалий. Клас C2TES1

KÖSTER BD Flex –  високоеластичний, морозостійкий клей, для приклеювання кафельних, керамічних, клінкерних та фаянсових плиток, а також скла та порцелянової мозаїки на стінах та підлогах. Тонкошароватехнологія (макс. товщина шару – 1 см). Клейовий розчин призначений для внутрішніх та зовнішніх робіт, на сильно механічно та термічно навантажених підлогах (підлоги з підігрівом, балкони, каміни, тераси, холодильні камери). Клей застосовується для відновлення старих керамічних поверхонь, методом «плитка на плитку». Клас C2TES1.

Технічна карта

Властивості: Еластичний клей FLEX - попередньо підготовлена суміш вибраних компонентів, високоякісних цементів та добавок, готова до використання після додавання води. Клейовий розчин еластичний, водо-та морозостійкий, для застосування як всередині, так і ззовні приміщень, на горизонтальних та вертикальних поверхнях, для всіх мінеральних будівельних матеріалів класу С2ТЕS1.

Технічні дані

Час дозрівання бл. 5 хв.

Час відкритої сушки бл. 30 хв.

Робочий час бл. 3 год.

Пішохідне навантаження після бл. 24 год.

Повне навантаження після бл. 14 днів

Температура застосування > +5ºC

Максимальна вологість підкладки (метод СМ) 2 % – цементна основа

1 % – гіпсова основа

0,5 % – ангідритна основа

Термічна стійкість від -20ºC до +80ºC

Початкова адгезія ≥ 1,0 N/мм²

Адгезія після термічного впливу ≥ 1,0 N/мм²

Адгезія після занурення в воду  ≥ 1,0 N/мм²

Адгезія після циклів заморожування та розморожування ≥ 1,0 N/мм²

Адгезія після відкритого часу (30 хвилин) ≥0, 5 N/мм²

Застосування Еластична клейова суміш FLEX - високоеластичний, морозостійкий клей, для приклеювання кафельних, керамічних, клінкерних та фаянсових плиток, а також скла та порцелянової мозаїки на стінах та на підлогах. Тонкошарова технологіях (макс. товщина шару 1 см). Клейовий розчин призначений для внутрішніх та зовнішніх робіт, на сильно механічно та термічно навантажених підлогах (підлоги та стіни з обігрівом, балкони, каміни, тераси, холодильні камери). Клей застосовується для відновлення старих керамічних поверхонь, методом "плитка на плитку".

Основа Підкладка повинна бути сухою, несучою, вільною від пилу, жиру та інших домішок, що може зменшити адгезію клею до підкладки. Еластичний клейовий розчин FLEX придатний для використання на всіх типах мінеральних матеріалів, що використовуються в сучасному будівництві, таких як: бетон, ангідрит, вапняно-цементна штукатурка, гіпсова штукатурка, гіпсокартон та волокнисті плати. Перед нанесенням клею, гіпсові поверхні або поверхні з високою абсорбційністю повинні бути оброблені грунтовкою, відповідно придатною для даного типу підкладки.

Замішування Вміст мішка 25 кг з еластичним клейовим розчином FLEX, слід змішати в чистому контейнері, додаючи близько 5,7 літрів чистої води. Клейовий розчин потрібно змішувати на малих обертах змішувачем, до отримання однорідної маси без грудок. Після періоду дозрівання, який становить приблизно 5 хвилин, клей слід знову розмішати. Клейовий розчин, приготовлений таким способом, можна використовувати протягом приблизно 3 годин. У випадку підсихання розчину, неприпустимо відновлювати його водою. Не змішуйте готовий клейовий розчин з водою або сухим розчином, щоб змінити консистенцію.

Спосіб нанесення Еластичний клейовий розчин FLEX наноситься на поверхню зубчастим шпателем. Розмір зубів вибирається залежно від розміру приклеюваних плиток. Клей не рекомендується наносити на поверхню більше 1,5 м2. Плитку належить вкладати до початку процесу створення "епідермісу", тобто протягом 30 хвилин після нанесення клею. Покладену плитку або теракоту слід міцно притиснути до підкладки так, щоб вся поверхня плитки була покрита клеєм. Плитки, приклеєні клейовим розчином, можна використовувати приблизно через 24 години. Повне навантаження не раніше, ніж через 14 днів. При нанесенні та прикріпленні клейового розчину FLEX, він повинен бути захищений від надмірного сонячного проміння, сильного вітру, морозів і опадів.

Очищення інструментів Інструменти після використання належить помити водою.

Упакування Мішок 25 кг

Зберігання Продукт повинен зберігатись у сухому, захищеному від вологи місці. Термін зберігання до 12 місяців.

Заходи безпеки Клей містить цемент, він лужний. Захищати шкіру та очі. У разі контакту з шкірою промийте чистою водою. У разі контакту з очима, промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.

Інформація, що міститься в цьому технічному паспорті, базується на результатах наших досліджень та на нашому практичному досвіді в цій галузі. Всі дані тестувань - це середні значення, отримані в певних умовах. Правильне і тим самим ефективне та успішне застосування нашої продукції не підлягає нашому контролю. Виконавець несе відповідальність за правильне застосування при розгляді конкретних умов будівництва та кінцевих результатів процесу будівництва. Це може вимагати коригування рекомендацій, наведених тут для стандартних умов. Специфікації, зроблені нашими працівниками або представниками, які відрізняються від тих, що містяться в цьому технічному керівництві, вимагають письмового підтвердження. Дійсні стандарти, встановлені під час тестувань, технічнірекомендації та визнані правила технології повинні завжди дотримуватися. Гарантія може і застосовується лише до якості нашої продукції в межах наших умов, але не для їх ефективного та успішного застосування. Дана інформація технічно перевірена; всі попередні версії недійсні.

Однокомпонентный, эластичный клей, высокопродуктивный, очень эластичный и выносливый. Класс C2TES1. Применение: приклеивания керамической плитки, кафеля и керамики, мозаичной плитки из фарфора и стекла на стекла и фарфора мозаики на стенах и на полу. Тонкослойный.

Сухая гидроизоляционная смесь, проникающие гидроизоляционные смеси, смесь сухая гидроизоляционная проникающая

Гидроизоляция стен, гидроизоляция плоской кровли, смесь сухая строительная гидроизоляционная, смеси для гидроизоляций.
Информация для заказа
  • Цена: 547,50 грн.